AUTOMANIA

TEAM

Pasja, doświadczenie, młodzieńcza energia…

Jesteśmy grupą ludzi z benzyną w żyłach. Połączyła nas wielka motoryzacyjna pasja i chęć zrobienia  czegoś nowego, stworzenia projektu, który połączy w sercu Kujaw automaniaków, tych, których kręci to samo co nas.

Dlaczego we Włocławku? Bo to miasto z dużym potencjałem dla organizacji imprez, które naprawdę kocha motoryzację! Poza tym część naszego zespołu jest właśnie stąd!

Na czele projektu stanęli Tomasz Niejadlik, organizator różnego typu wydarzeń motoryzacyjnych i sportowych z przeszło 20-letnim stażem, mający na swoim koncie już setki zrealizowanych imprez  oraz Dawid Olejniczak, właściciel firmy Creamedia i sieci sklepów ze środkami kosmetyki samochodowej DbamOAuto.pl, której główna siedziba mieści się we Włocławku. Skupili oni wokół siebie zespół pasjonatów i osób zaprawionych w organizacji eventów. W skład teamu wchodzą m.in. osoby mające na swoim koncie mające bogate doświadczenie organizacyjne, wyniesione także z najważniejszych zawodów sportowych odbywających się w Polsce, tych najwyższej międzynarodowej rangi, a także dużych zlotów samochodowych i prestiżowego eventu Auto Moto Show Toruń.  

Nasza grupa to mieszanka doświadczenia, profesjonalizmu i rutyny z młodzieńczą energią, fantazją i optymizmem. Wszystkich nas łączy motopasja i zamiar wspólnego zorganizowania naprawdę wyjątkowej imprezy, która w kolejnych latach już na stałe wpisze się w kalendarze wydarzeń organizowanych we Włocławku.

Nasz team wspiera też włocławska firma Auto Strefa.