AUTOMANIA

WRC POLSKA kolejnym Wystawcą Festiwalu „AutoMania”

Grono Partnerów naszego eventu cały czas się poszerza. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do tej grupy dołączyła kolejna Firma – WRC POLSKA, zajmująca się importem i dystrybucją części samochodowych do aut wszystkich marek. 

Ma swoją siedzibę we Włocławku przy ul. Toruńskiej 169a. To prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które ma swoich przedstawicieli na terenie Czech, Węgier oraz Wielkiej Brytanii. Wszystkie nowości oraz cały asortyment oferowany przez WRC Polska możecie znaleźć na ich  STRONIE www.wrcparts.pl oraz na FACEBOOKU WRC Polska części samochodowe. Asortyment jest systematycznie poszerzany o nowe produkty i grupy produktowe. Produkty marki WRC Original Parts są często produkowane w tych samych fabrykach, w których produkowane są części największych światowych dostawców części samochodowych. Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą zachęcamy do kontaktu: 

e-mail hurt.swiatczesci@gmail.com 

lub pod numerem telefonu (+48) 606 213 468. 

WRC Polska przygotowuje bardzo ciekawe stoisko na nasz czerwcowy event. Znajdzie się na nim specjalny stelaż, który posłuży do rozegrania jednej ze zlotowych konkurencji – wymiany koła na czas. Firma dodatkowo ufunduje nagrody dla zwycięzców tej rywalizacji.

Na ich stoisku spotkacie też kierowcę rajdowego, wyścigowego i żużlowego Macieja Kwasińskiego, którego Firma WRC Polska jest Partnerem. To zawodnik, który za kierownicą Hondy Civic (aktualnie 1.4 V-TEC) wygrywa szereg ogólnopolskich i regionalnych cykli samochodowych. W swoim dorobku ma m.in. tytuły mistrzowskie prowadzonych przez naszą organizację  Motorsport Trophy serii Time Attack Trophy i Track Day Trophy w klasie 1. Jest również aktualnym Toruńskim, Grudziądzkim i Włocławskim Mistrzem Kierownicy oraz Mistrzem Okręgu Bydgoskiego w Supersprincie w klasie 1. Po współorganizowanych przez nas pierwszego kwietnia na słynnym Torze Poznań zawodach jest również obecnym liderem w swoich klasach naszego cyklu TDT oraz ligi Interia Drive Cup.

Od niedawna jest również żużlowcem-amatorem, zawodnikiem klubu AKŻ Speedway Oldboys Bydgoszcz, rywalizującym w amatorskich mistrzostwach Polski i świata. Na stoisku WRC Polska 17 CZERWCA stanie zarówno Honda Maćka, jak i motocykl żużlowy, na którym trenuje i startuje w zawodach.

Maciej Kwasiński podczas Festiwalu “AutoMania” zaprezentuje się nie tylko na stoisku, ale też da pokaz swoich umiejętności. Weźmie udział w przejazdach po przygotowanym przez nas na ten dzień specjalnym torze. Być może niektórzy z Was podczas tych prób będą mogli zasiąść na prawym fotelu obok naszego Mistrza.