AUTOMANIA

TOYOTA JAWORSKI AUTO WŁOCŁAWEK na Festiwalu „AutoMania

Sześciokrotny laureat nagrody Dealer Roku dołączył do grona naszych Wystawców Firmowych! Włocławski salon Toyoty zaprezentuje nowe auta, wśród których znajdą się m.in. sportowe modele Supra i GR Yaris. Dodatkowo podczas Automanii będzie można wygrać samochód na weekend z pełnym bakiem.

Jaworski Auto to salon samochodowy z 25-letnim doświadczeniem w sprzedaży i serwisie. W swojej ofercie mają niezawodne Toyoty, ale także pewne auta używane wszystkich marek w konkurencyjnych cenach. Głównym założeniem Firmy jest budowanie zespołu, którego podstawą są wzajemny szacunek, zrozumienie, otwartość w komunikacji, uczciwość i wysoka kultura osobista. To właśnie te wartości najbardziej cenią klienci. Tak prowadzona polityka Firmy zaowocowała wielokrotnie przyznanymi nagrodami: Ichiban, Lider Rynku, Dealer Roku czy Wzorcowy Salon Auto Świat. W branży działają kompleksowo, dlatego w ofercie znajdziecie Państwo także:
– Autoryzowany Serwis Toyoty
– Stację Kontroli Pojazdów
– Serwis blacharsko-lakierniczy
– sprzedaż części, akcesoriów, zaopatrzenie warsztatów mechanicznych
– sprzedaż floty
– kredyty, leasingi i ubezpieczenia
– odkup samochodów używanych,

Oferują najwyższą jakość usług, współpracując z najlepszymi specjalistami.

Podczas Automanii zaprezentują m.in. kultową Toyotę Suprę i sportowego Yarisa GR oraz ufundują bardzo atrakcyjną nagrodę dla zwycięzcy konkursu z wiedzy na temat marki – auto na weekend z pełnym bakiem.

Gdybyście chcieli się  dowiedzieć na temat Firmy, oferowanych przez nią samochodów i świadczonych usług, to zapraszamy do kontaktu z salonem:

Toyota Jaworski Auto Włocławek, ul. Okrężna 2G, tel. 54 411 26 66, www.toyota.wloclawek.pl