AUTOMANIA

Pako Racing z quadami i torem dla dzieci

Dealer kilku marek pojazdów ATV, SSV, UTV, motocykli i pitbike’ów, firma z podtoruńskiej Brzozówki prowadząca również prężnie działający serwis jednośladów, quadów i sprzętu motorowodnego pokaże swoje maszyny na AutoManii. Najmłodszych zaproszą na mini-tor!

PAKO RACING podczas naszego eventu zaprezentuje maszyny ze swojej oferty, m.in. quady przeprawowe i takie bojowe buggy jak te ze zdjęcia! Co więcej, wystawią nie tylko samo stoisko, ale najmłodszych zaproszą na przejażdżki po specjalnie przygotowanym na tę okazję mini-torze!

Jeżeli więc macie pociechy, które chcecie zarazić miłością do motoryzacji, AutoMania może być doskonałą okazją do tego. Tak więc już teraz zapraszamy Was na stoisko firmy Damiana Pakulskiego, a osoby zainteresowane zakupem przed sezonem bardzo solidnego i niedrogiego sprzętu do pracy w terenie lub offroadowych szaleństw czy też motocykla do codziennej jazdy po mieście do kontaktu z firmą.

PAKO RACING to autoryzowany dealer takich marek jak chociażby CF MOTO, HISUN, VOGE i VELOCIFERO (m.in. hulajnogi elektryczne). Sporo modeli dostępnych jest od ręki w ich siedzibie w Brzozówce k. Torunia przy ul. Toruńskiej 3.

 

POLECAMY!